O Nas

o nas

Kim są Mastersi ?

Grupa biegaczy z klubu AZS AWF Kraków Masters spotyka się na trasach biegowych Krakowa od 2006 roku, w Parku Lotników Polskich. Tworzymy grupę biegaczy–amatorów trenujących pod fachową opieką trenerów, którzy dzieląc się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem sprawili, że kilka osób z grupy osiąga naprawdę niezłe wyniki w swoich kategoriach wiekowych. Treningi nie są przypadkowe, najczęściej realizujemy plan, który przygotowuje nas do startu w konkretnej, wcześniej wybranej imprezie biegowej, w grupach podzielonych wg poziomu zaawansowania. Każdy trening zaczynamy i kończymy razem. Spotykamy się 4 razy w tygodniu: wtorki (19:00, trybuna LA – Stadion AWF), środy (18:30, trybuna LA – Stadion AWF), czwartki (18:30,trybuna LA – Stadion AWF), niedziela (09:00, Park Lotników Polskich (przy fontannie)).

Wtorek Środa Czwartek Niedziela
19:00 18:30 18:30 9:00
Rozbieganie + Sprawność Siła biegowa Trening Trening
Stadion AWF – teren / sala (buty na zmianę) Stadion AWF – teren Stadion AWF – teren + ew. tunel (buty na zmianę) Park Lotników Polskich

 

Serdecznie zapraszamy na nasze treningi wszystkich biegaczy z Krakowa zarówno początkujących, jak i tych, którzy już mają przebiegniętych trochę kilometrów.

nasza historia

jak to było…

Dawno temu, za górami za lasami powstał klub biegowy. W Krakowie przy AZS AWF na stadionie

facebook
child
instagramm