AZS AWF Kraków Masters

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VII Festiwal Biegu Rzeźnika

28 maja, 2021 - 5 czerwca, 2021

Nikt nie wie, co będzie się działo w kraju na wiosnę. Antycypując ograniczenia, z którymi będziemy się musieli wszyscy mierzyć, postanowiliśmy, że Festiwal odbędzie się w formule zbliżonej do tegorocznej: wielodniowej, ze startami w rozproszeniu, łączącej swobodę biegania, która tak Wam się podobała w tegorocznej edycji z formułą sportową. Przy tym chcemy, aby Festiwal odbył się bezpiecznie dla uczestników oraz obsługi. Szczegółowe rozwiązania będą dostosowane do aktualnych regulacji i ograniczeń.

Planujemy rozłożyć starty biegów na dziewięć dni. Każdy z uczestników będzie musiał zarejestrować się na konkretny dzień i godzinę startu. Wybrane godziny będą obligatoryjne. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy wystartuje w dogodnym dla siebie momencie a na starcie unikniemy tłumów.

Z założenia chcemy, aby starty odbywały się codziennie w grupach po 250 uczestników, jednak jeżeli będzie taka potrzeba to rozproszymy Was jeszcze bardziej. Każdy bieg będzie startował w innych godzinach. Klasyczny Rzeźnik i Rzeźnik Ultra wystartują najwcześniej, na trasach takich jak w tym roku (z założeniem dużego punktu żywieniowego i przepakiem w Cisnej oraz wodą dostępną w wybranych miejscach na trasie). Rzeźnik Sky wróci na prawdziwie górską trasę a Rzeźniczek na start z Żubraczego, gdzie dowiezie Was Bieszczadzka Kolejka Leśna. Biegiem, w którym wystartować będzie można codziennie, praktycznie o dowolnej porze będzie Dycha na Jeleni Skok.

Zakładamy sportową rywalizację na wszystkich trasach jednak z dość liberalnymi limitami czasowymi na pokonanie tych tras. Mamy też nadzieję, że powróci standardowe expo i   dekoracja,  lecz decyzje dotyczące tego jak to dokładnie będzie wyglądało musimy odłożyć w czasie.

Ogólnie jest jeszcze mnóstwo niewiadomych  ale skoro zrobiliśmy to w tym roku to może i w 2021 się uda. Podstawowe założenie imprezy pozostaje niezmienione: dobrze i bezpiecznie się bawić biegając po górskich szlakach, pamiętając o tym, że zwycięzcami są wszyscy, którzy ukończą swoje biegi.

Pracujemy przy dopracowaniu formuły, regulaminów oraz systemu zapisów. O dacie uruchomienia zapisów poinformujemy Was w osobnym komunikacie. Potrzebujemy jeszcze kilku dni żeby dostosować wszystko do dziwnych czasów, które nastały…

Trzymajcie kciuki i do zobaczenia w Bieszczadach!

Mirek

 

Szczegóły

Początek:
28 maja, 2021
Koniec:
5 czerwca, 2021
Witryna internetowa:
https://www.biegrzeznika.pl/

Organizator

Fundacja Bieg Rzeźnika
Phone
+48 537 637 675
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Cisna
Cisna, Poland + Google Map
facebook
child
instagramm