Jesienny Test Coopera, 7.10 – info/zapisy

Jesień to czas treningów i startów. Pewnie część z Was jest już po startach docelowych, a część dopiero na nie z niecierpliwością oczekuje. Bez względu na to, do której grupy należycie, zapraszamy Was na naszą kultową imprezę, Test Coopera.

Kto nie zna 12 minutowej próby na stadionie? Chyba takich trudno znaleźć… Test Coopera to wyjątkowa próba wysiłkowa, podczas której walczycie sami ze sobą, ze swoimi limitami i słabościami, a nie z przeciwnikami, bo koniec końcow wszyscy mają ten sam czas :-).

Ile kółek jesteście w stanie przebiec w ciągu tego pozornie krótkiego czasu? Czy potraficie rozłożyć sily tak, aby drugą połowę pobiec na maksa? Czy tej jesieni jesteście gotowi na brand new PB?

Test Coopera to impreza wyjątkowa, do udziału w której nie ma żadnych ograniczeń ani limitów wiekowych/wagowych etc. Z roku na rok widzimy rzesze dzieciaków ścigających się z dorosłymi, widzimy całe rodziny, grupy przyjaciół, seniorów – przewijają się znajome twarze, pojawiają się nowe, zawsze uśmiechnięte i usatysfakcjonowane.

Tej jesieni Cooper odbędzie się 7 października, w sobotę, od godziny 9:30 do 13:00. Zapisy możliwe poprzez poniższy formularz lub na miejscu, w dniu wydarzenia.

Zapraszamy! I gwarantujemy dobrą (jak zwykle zresztą) zabawę!

Wstęp jak zwykle bezpłatny 😉 .

Test Coopera jest realizowany w ramach programu “Aktywny Kraków”, Pasja i Radość z AZS-em oraz współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

facebook
child
instagramm