Obóz Biegowy Spała 2017 – edycja wiosenna [ZAPISY]

Obóz biegowy – COS Spała, 30.03-2.04.2017

Nareszcie! To już kolejna edycja naszego sztandarowego obozu. Zapraszamy Was do Spały, gdzie trenują mistrzowie świata i olimpijczycy. Nauczymy Cię jak trenować przyjemnie i efektywnie oraz jak słuchać swojego ciała tak, aby uniknąć kontuzji. Zwrócimy uwagę na rzeczy, które często są pomijane przez biegaczy a mają znaczenie w mądrym przygotowaniu do sezonu i osiąganiu lepszych rezultatów.

Obóz dedykowany jest dla biegaczy na każdym poziomie zaawansowania oraz w każdym wieku. Niezależnie od tego czy jesteś początkującym amatorem czy utytułowanym szybkobiegaczem – jedziesz z nami! Zieleń spalskich lasów, biegowe ścieżki wydeptane stopami mistrzów, stadion z historią, największa hala lekkoatletyczna w Polsce mogą stać się Twoją bazą treningową na te kilka dni.

Spała to nie tylko wyjątkowe miejsce, ale też wyjątkowi ludzie i chwile. Tylko u nas masz możliwość potrenowania u boku takich sportowców jak trzykrotny Olimpijczyk, wice Mistrz Europy i medalista Mistrzostw Świata Grzegorz Sudoł.

Kiedy? 30.03-2.04.2017r. (zaczynamy kolacją w czwartek a kończymy obiadem w niedzielę).
Gdzie? Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6, 97-215 Inowłódz. Zakwaterowanie w hotelu na terenie ośrodka.

Co zapewniamy w ramach opłaty za obóz? 3 noclegi, 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolację), fachową opiekę trenerską, 2 treningi dziennie, poranny rozruch, wieczorną odnowę biologiczną(pływalnia/sauna), wykłady tematyczne, pamiątkowa koszulka dla każdego uczestnika.

Zaopiekują się Wami nasi Trenerzy. W skład naszej Kadry wchodzą:

• Darek Kaczmarski
• Wacław Mirek
• Konrad Rembiasz
• Maria Sławik
• Grzegorz Sudoł
• Joanna Gradek

Koszt:
649 zł 

Wpłata na konto: 

59 1030 0019 0109 8533 0003 6260 (z dopiskiem: Spała 2017)

Formularz zgłoszeniowy: KLIKNIJ TUTAJ

Tak było w Spale jesienią 2016:

Informacje organizacyjne:
Organizator nie ponosi kosztów dojazdu, istnieje natomiast możliwość (po wcześniejszym uzgodnieniu) odebrania Uczestników z dworca kolejowego w Tomaszowie Mazowieckim.

Organizator zaleca wykonanie okresowych badań lekarskich gdyż nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia Uczestników. Uczestnik zobowiązany będzie do podpisania oświadczenia potwierdzającego prawidłowy stan zdrowia. Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie, Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia losowe w trakcie zgrupowania.
Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres mailowy

Mapka dojazdu:

mapa

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

facebook
child
instagramm