Śniadania Biegowe powracają!

Zapraszamy na wyjątkowy „event” biegowy w Krakowie.

Już w najbliższą niedzielę w Parku Lotników Polskich odbędzie się tzw. Śniadanie Biegowe. Będzie to kolejny etap przygotowań do 16. PZU Cracovia Maraton.

Spotkania treningowe pod hasłem ŚNIADAŃ BIEGOWYCH powoli wpisują się w biegowy krajobraz imprez biegowych dla amatorów.

Tak się bawiliśmy (czytaj: trenowaliśmy) podczas Śniadań Biegowych w roku 2016:

Formuła spotkań powoduje, że każdy może znaleźć fajną alternatywę na aktywne spędzenie, na sportowo i wesoło, niedzielnego poranka. Dzieci, młodzież, kobiety, początkujący, a nawet zaawansowani amatorzy biegania – oprócz lekkiego wysiłku – dowiedzą się jak sensownie trenować i zdrowo się odżywiać!

Przed nami wielka impreza – Krakowskie Spotkania Biegowe. Trening pod okiem doświadczonych trenerów – to najskuteczniejszy sposób na dobre  przygotowania do tych zawodów.

Docenicie przyjemność i skuteczność wysiłku bez śniadania.

Gorąco zachęcamy do przyjścia na trening bez przysłowiowej „ porannej jajecznicy”. Zobaczycie jak może smakować świeża bułka z masłem i dżemem, zjedzona po delikatnym wysiłku na świeżym powietrzu.

Uroczyście też otworzymy i przetestujemy nowe ścieżki biegowe. Dwie pętle  – wyznaczone,  wymierzone i perfekcyjnie oznaczone. To nowa jakość dla biegaczy na każdym poziomie zaawansowania.

Kraków,  park przy Tauron Arenie, dzięki tej  inwestycji  staje się miejscem bardzo przyjaznym biegaczom.

Hasło: Kraków miastem sportu – właśnie nabiera nowego wymiaru.

Zapraszamy w niedzielę o 10.00 – tradycyjnie przy TAURON Arenie, od strony ul. Lema. 

ZIS i Trenerzy AZS AWF Kraków Masters

Trening jest bezpłatny, organizator zapewnia napoje, lekkie śniadanie oraz opiekę trenerską dla osób na każdym poziomie zaawansowania sportowego. Będzie również trener dla dzieci.

Dodatkowe atrakcje:

– testowanie żeli i napojów energetycznych – te same specyfiki znajdziecie na punktach odżywczych w czasie 16. PZU Cracovia Maraton;

– będzie też możliwość zmierzenia ciśnienia krwi – bezpłatnie.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

facebook
child
instagramm