Śniadaniowe ostatki (info o treningu nr 15.)

Za tydzień wielkie święto biegaczy.

16. PZU Cracovia Maraton.

Warto ten start potraktować wyjątkowo: bo miejsce, trasa i termin – wyśmienite by osiągać sukcesy!

Wykonaliście / z nami lub osobno / fantastyczne i rzetelne treningi. Pewnie  jesteście w formie? Musicie mieć jednak 100% pewność , że taktyka na ten trudny bieg będzie optymalna. No i jak to w sporcie – trzeba będzie mieć szczęście.

A więc:

Trzeba psychicznie pożegnać się z przygotowaniami. W ostatnim tygodniu już nic nie wytrenujecie.

Zawsze powtarzamy: dla amatora lepiej być niedotrenowanym niż przetrenowanym!

Wspólne niedzielne Śniadanie Biegowe na tydzień przed maratonem to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy będą uczestniczyć w krakowskich spotkaniach biegowych.

Ci co biegną maraton – mogą jeszcze sprawdzić swoje „tempo maratonowe”. Polecamy przebiec 2 x 5 km z Waszą docelową średnią prędkością maratońską. Nie szybciej! Jeśli planujecie pobiec 3 godziny to macie zrobić dwie piątki po 4:15/km. Jeśli celujecie w 3:30 to trzeba to zrobić to  po 5:00/km. A jak tylko chcecie być „czworkołamaczem” – to trening 2 x 5km z prędkością po 5:40/km będzie bardzo wskazany dla Was. Więcej dowiecie  się od trenerów w czasie rozgrzewki.

A reszta będzie z nami się bawiła ogólnorozwojowo. Będzie trener dla dzieci, trener dla grup początkujących. Będzie muza.

I piknik śniadaniowy.

Catering zapewnia Lewiatan, batony energetyczne i żele do testowania – Active Lab, a nawodni Was woda  ID’EAU.

I najważniejsze. Bez „kopniaka trenera” nie będzie szczęścia na maratonie. Warto wiec przyjść dla samej „ceremonii” pożegnania. Niech Moc będzie z Wami!

Spotykamy się o 10:00, w Parku Lotników Polskich, na placu przy fontannie (obok Hotelu “Justyna”), od strony al. Jana Pawła II (parking bezpłatny, wjazd od strony AWFu). 

Zapraszamy!

ZIS & Trenerzy AZS AWF Kraków Masters

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

facebook
child
instagramm