Spała, edycja Jesień 2017 – info/zapisy

Hej ho Biegacze!
Jak tam Wasz jesienny sezon? Macie już plany startowe? Połówki, maratony, dyszki… Każdy pewnie coś innego, z własnymi celami i marzeniami. Debiut, życiówka, przygoda – bez względu na to, dla jakich powodów trenujecie, bez względu na Wasze końcowe wyniki, zapraszamy Was wszystkich na sporą dawkę wiedzy, biegania i niewątpliwie mocy.
Obóz współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu “Od aktywności do zdrowia i radości” – aktywizacja ruchowa osób dorosłych ze strefy miejskiej.

Tak, tak, mowa o naszym kultowym OBOZIE W SPALE. Jak co roku, na jesień, spotykamy się na nasz ulubiony długi weekend biegowy, by w najlepszych okolicznościach potrenować tak, jak trenują mistrzowie. 3 x dziennie, z rozruchem, według rytmu “trening-jedzenie-spanie”, z odnową, z imprezą, z fachowym wsparciem naszych Trenerów, z piękną spalską halą i cudownymi leśnymi ścieżkami dookoła.

Ci, którzy z nami byli w edycjach poprzednich, wiedzą o czym mówimy. Do Spały dobrze się wraca, w Spale efektywnie ładuje się akumulatory, Spałę się super wspomina. Dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w tym niesamowitym przedsięwzięciu. Poniżej garść informacji:


Na Obóz zapisać można się za pomocą formularza zgłoszeniowego (potwierdzenie zapisu otrzymasz @). Jeżeli chodzi o opłaty za Obóz, to wpłacamy je na następujący numer konta:

59 1030 0019 0109 8533 0003 6260

z dopiskiem: Spała jesień 2017/imię i nazwiskoCiekawi jak było podczas lat ubiegłych? Poniżej kompilacja naszym Obozów z lat 2009 – 2015:


Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

facebook
child
instagramm