Wiosenny Test Coopera [zapisy online]

Skoro wiosna to i Test Coopera – pewnie nie mogliście się już doczekać tej informacji, hm 🙂 ? Tegoroczną wiosenną edycję 12 minutowego testu przeprowadzimy 20 maja (sobota), tradycyjnie już na stadionie krakowskiej AWF przy al. Jana Pawła II 78. W tym roku serie rozpoczynają się o 10:00 i trwają do 13:00 (ostatnia seria rusza o 12:40). 

Test Coopera organizowany jest w ramach programu “Aktywny Kraków”, Pasja i Radość z AZS-em oraz współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.Tak jak w latach ubiegłych, uruchamiamy zapisy online – żebyście nie musieli się o nic martwić w dniu testu. Zgłoszenia za pomocą poniższego formularza można wysyłać do 19 maja (piatek) do godziny 18:00. Jeśli ktoś z Was nie zdąży się zapisać online, może to zrobić już w sobotę, na miejscu.

Testu Coopera (mamy nadzieję) nie trzeba Wam przedstawiać. Jako zaprawieni w boju biegacze (a część z Was jako mający już trochę do czynienia z Mastersami) jesteście w stanie rozbudzeni w środku nocy wykrzyczeć na cały głos, że Test Coopera to 12 minut i zwycięzca wygrywa ze względu na przebiegnięty dystans, a nie uzyskany czas.

Koniec końców i tak walczycie sami ze sobą, z kolejnymi okrążeniami i upływającym czasem, a nie z pozostałymi uczestnikami. A, i nie zapominajcie (zwłaszcza maratończycy, dla których kilkanaście minut to dopiero początek rozgrzewki), że ta dwunastka potrafi nieźle dać w kość.

Okej, tyle gadania, a teraz do dzieła – wypełnijcie poniższy formularz, zapiszcie siebie, żonę/męża, dziewczynę/chłopaka, córkę/syna, sąsiadów, podajcie info dalej i widzimy się wszyscy 20 maja na stadionie!

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

facebook
child
instagramm