Wiosenny Test Coopera – zapowiedź

Wiosna to czas treningów i startów. Pewnie część z Was jest już po startach docelowych, a część dopiero na nie z niecierpliwością oczekuje. Bez względu na to, do której grupy należycie, zapraszamy Was na naszą kultową imprezę, Test Coopera – w ramach ogólnopolskiego programu finansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kto nie zna 12 minutowej próby na stadionie? Chyba takich trudno znaleźć… Test Coopera to wyjątkowa próba wysiłkowa, podczas której walczycie sami ze sobą, ze swoimi limitami i słabościami, a nie z przeciwnikami, bo koniec końcow wszyscy mają ten sam czas :-).

Ile kółek jesteście w stanie przebiec w ciągu tego pozornie krótkiego czasu? Czy potraficie rozłożyć sily tak, aby drugą połowę pobiec na maksa? Czy tej wiosny jesteście gotowi na brand new PB?

Test Coopera to impreza wyjątkowa, do udziału w której nie ma żadnych ograniczeń ani limitów wiekowych/wagowych etc. Z roku na rok widzimy rzesze dzieciaków ścigających się z dorosłymi, widzimy całe rodziny, grupy przyjaciół, seniorów – przewijają się znajome twarze, pojawiają się nowe, zawsze uśmiechnięte i usatysfakcjonowane.

Tej wiosny Cooper odbędzie się 14 kwietnia, w sobotę, od godziny 9:-0 do 13:00. Zapisy możliwe poprzez poniższy formularz lub na miejscu, w dniu wydarzenia.

Zapraszamy! I gwarantujemy dobrą (jak zwykle zresztą) zabawę!

Wstęp jak zwykle bezpłatny 😉 .

Klub Sportowy AZS AWF Kraków Masters realizuje projekty:
“Pasja i radość z AZS-em” współfinansowany ze środków Gminy Kraków
oraz “Odlotowa Małopolska” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

facebook
child
instagramm