Nasz Park potrzebuje naszych głosów

Słuchajcie, jest sprawa – tak się składa, że nie wszyscy lubią cieszyć się ciszą i zielenią oferowanymi przez parki. Deweloperzy mają inne plany co do zagospodarowania Parku Lotników Polskich. Parku, w którym biegamy, spacerujemy, spędzamy wolny czas. Los tego terenu zależy od nas. I to dosłownie.

Możemy zawalczyć o to, by obszar ten nie został zabetonowany. Taką możliwość oferuje Budżet Obywatelski. Pewnie pamiętacie głosowania z zeszłych lat – mieliśmy tam też projekty związane z Parkiem. W tym roku głosowanie odbywa się WYŁĄCZNIE za pośrednictwem internetu. Dlatego też zachęcamy Was do wyrażania swojego poparcia i do przesyłania tej wiadomości dalej.

Dołączcie do wydarzenia na FB (tutaj), zapoznajcie się z zasadami głosowania (tutaj) i oddajcie swój “klik” na projekt numer 75.

Szczegółowe informacje znajdziecie pod powyższymi linkami. Projektów dotyczących Parku Lotników Polskich jest więcej, jednak najważniejszy z nich to ten o numerze 75. Liczymy na Wasze głosy!

Temat zabudowy Parku jest obecny również w mediach – obejrzyjcie Kronikę TVP: http://krakow.tvp.pl/25825619/protest-przeciw-zabudowie-parku-lotnikow.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

facebook
child
instagramm