7. Krakowski Wieczorny Bieg Niepodległości

[Zapraszamy Was w imieniu Organizatorów]

Tak jak przed rokiem, spotkamy się wieczorem w dniu Święta Niepodległości by wspólnie, na biegowo, bez współzawodnictwa, z pieśnią na ustach, z flagami i biało-czerwonymi akcentami, przebiec głównymi ulicami Krakowa. Wydarzenie rozpocznie się 11 listopada 2016 roku o godz. 19:00 na Placu Matejki.

11/11

Bieg jest bezpłatny, organizowany w formie zgromadzenia publicznego. Jego trasa przebiegać będzie m.in. przez Rynek Główny, a kończy się na Krakowskich Błoniach. Przed biegiem rozdawane będą bezpłatne biało-czerwone opaski, a po biegu przewidziany jest poczęstunek. W zeszłym roku w wydarzeniu wzięło udział kilkuset uczestników. Mamy nadzieję, że tym razem będzie nas jeszcze więcej!

Nasze wydarzenie organizowane jest przez krakowskie grupy biegowe. Dotychczas do projektu dołączyli (alfabetycznie): AZS AWF Masters, Biegam Bo Lubię, Eskadra Kraków, I Ty Możesz Być Wielki Kraków, Krakowski Bieg Antysmogowy, Los Trepos Companieros, Nauka Biega, Night Runners, Nowa Huta Team, Nowohucki Kombinat Sportowy, Parkrun Kraków i Poranny Patrol.

PRZYDATNE LINKI:

Zapisy i Regulamin

Lista zapisanych

Wydarzenie na Fb

Orientacyjna liczba uczestników jest dla nas bardzo ważna ze względu na to, że musimy wiedzieć m.in. ile mamy dla Was wykonać biało-czerwonych opasek czy ile przygotować termosów z herbatą.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

facebook
child
instagramm