Spała: rozkład jazdy

Jutro zaczynamy operację „Spała 2016”.

Zapraszamy wszystkich, którzy mogą, o przyjazd jutro, czyli w czwartek ok.15-16-tej do COS Spała k/ Tomaszowa Mazowieckiego.

Spała to miejsce corocznych Dożynek Prezydenckich.

Będziemy Was witać „chlebem i solą” – podobno zostały po ostatnich dożynkach… Czerstwe pieczywo podobno jest najlepsze dla biegaczy twardzieli… a „zbrylona” sól skutecznie eliminuje skurcze lewej łydki.


Dobrze przygotowany obóz ma swój rozkład dnia.

A zatem, nasz zwykły szary dzień w Spale wyglądać będzie tak:

6.30: pobudka – zapalamy światło górne

6.33:  ząbki , twarz zimną wodą, można też wodę na klatę i pod pachy

6.38: ściągamy piżamkę w serduszka i zakładamy przepoconą koszulkę z kaloryfera, legginsy , bluzy i ortaliony

6.45: klniemy, że tu przyjechaliśmy, jednocześnie tęsknym okiem spoglądamy na rozbebłane , ciepłe łóżeczko

6.50: wychodzimy z dziupli i czekamy w skupieniu na pierwsze słowo trenerskie

7.00: buczymy na spóźnionych

7.01: pociąg odjechał – OBOWIĄZKOWY ROZRUCH

7.44: koniec rozciągania na stadionie

7.48: ciepły prysznic

8.00: śniadanie – ech warto żyć – pyszne, nigdy tak nie smakuje jak tu

8.30: łóżko – jeszcze ciepłe, można bekać jajecznicą

9.45: zakładamy przepoconą koszulkę z kaloryfera, legginsy , bluzy i ortaliony

10.00: PIERWSZY TRENING – w lesie można się zgubić

10.01: buczymy na spóźnionych

12.30: na chwiejnych nogach wracamy z lasu, fajnie było

12.45: znów prysznic, można ciepły

13.00: stoimy w kolejce po obiadek

13.01: OBIAD

13.20: znów nażarliście się za dużo

14.00 -15.45: CISZA POOBIEDNIA, łóżko– OBOWIĄZKOWA DRZEMKA – Lubicie to

15.50: cappucino, ekspresso / tak ekspresso / by się obudzić

16.30: DRUGI TRENING  – na hali – ee… fajnie tu jest

19.00: sauna, pływalnia – relax – lubicie to

20.00: kolacja – znów za dużo i za tłusto – bo tu jest wszystko… jutro zjem mniej

20.30: WYKŁADY – dużo, ciekawie, nowatorsko

22.00: zakładamy piżamkę w serduszka

22.01: gasimy górne światło

*22.30: Trenerzy łapią nielegalną imprezę w pokoju 125! Kilku zawodników z walizkami w ręce „łapie” ostatni PKS do Tomaszowa/ patrz regulamin /

Bye bye, Spała – następna za rok…

Pełny Razkład Jazdy – będzie dostępny zaraz po przejeździe do COS SPAŁA

 

Trenerzy AZS AWF Kraków Masters

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane

facebook
child
instagram