Weekendowe podsumowanie

Oj działo się w ten weekend… Spędziliśmy go – razem z Wami – bardzo aktywnie i z ogromną przyjemnością. Sobotni Bieg Śniadaniowy był ciszą przed burzą atrakcji w niedzielę :D. Po godzinnym wałęsaniu się po alejkach Parku Lotników Polskich zjedliśmy wspólne śniadanko, łapiąc promienie rozbudzonego już na dobre słońca. Następnego dnia starczyło nam energii i siły do pokonania kilku przeszkód na trasie III Odlotowej Piątki. Całość weekendowych zmagań została uwieczniona na niejednym zdjęciu :). Specjalnie dla Was zebraliśmy wszystkie ujęcia. Zapraszamy do oglądania! I do zobaczenia na treningach/zawodach/kolejnych imprezach!

Wyniki z III Odlotowej Piątki dostępne sa tutaj.


PS: zachęcamy Was gorąco do walki o nasz Park Lotników PolskichBudżet obywatelski miasta Krakowa – w tym roku głosy oddajemy TYLKO online, dlatego wchodźcie na wydarzenie https://www.facebook.com/events/151010828638005/ i zapraszajcie znajomych/rodzinę/etc. do głosowania na projekty związane z Parkiem. Jego los jest w naszych rękach.


II edycja Biegu Śniadaniowego (18.06):

 1. Fotorelacja od LoveKraków

 2. Zdjęcia od Sławka Opioły 

 3. Filmik od Sławka Opioły

III Odlotowa Piątka (19.06):

 1. Fotorelacja od LoveKraków

 2. Zdjęcia od Gerard Banach Photography

 3. Zdjęcia od Running Performance

 4. Zdjęcia od Sławka Opioły

 5. Zdjęcia od Michała Franczyka

 6. Zdjęcia od Magdy&Kuby Szczechowicz 

 7. Zdjęcia od Danuty Gilarskiej

 8. Filmik od Sławka Opioły


Co więcej, niektórzy z nas znaleźli jeszcze w ten weekend czas na starty poza Krakowem. Tomasz Zastawny wybiegał życiówkę na 1/2 maratonie (IV Półmaraton Nocny/Wrocław): 1’39”23, a Marian Leśniak wystartował w Bukownie (10km): 46’08 (VIII miejsce w M60).
Tomasz Zastawny

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

facebook
child
instagramm