Chapter 5. “Test Coopera”

Chapter 5. “Test Coopera”
Nie jest wielką tajemnicą,  a nawet jest to dość powszechna  wiedza, że od lat  – AZS AWF Kraków Masters  organizuje TEST COOPERA.

Sami nawet nie wiemy i nie liczymy, ile tych edycji już było. 

Dwa razy do roku, wiosną i jesienią,  na stadionie AWF Kraków  dajemy lokalnej społeczność biegowej okazję do sprawdzenia się.  Za darmo, w przyjaznej i wesołej atmosferze.

Przez te lata wypracowaliśmy nawet pewną formułę takich zawodów. Serie wielopokoleniowe,  unisex, muzyka przez cały czas, zachęcająca spikerka, sprawni sędziowie, herbatka z wkładką lub bez na mecie, kontrola antydopingowa, dyplomy, certyfikaty, ect,..

Patrząc na twarze uczestników wielu biegów ulicznych w okolicach Krakowa, łatwo rozpoznajemy znajomych z naszych testów.  Ba – część z nich stale do nas zagląda.

Dlaczego?

Bo to wspaniały trening, wspaniały test by sprawdzić poziom swojej wydolności. Test przed ważnym startem typu półmaraton czy nawet maraton.

Za tydzień znów będziemy kręcić kółka na tartanowym stadionie. 12 minut i po bólu, a satysfakcja na cały weekend gwarantowana.

Popatrzcie na nasze wybrane plakaty? Z poprzednich edycji i na parę kultowych zdjęć.

Fajna to impreza – NO NIE? 

Trenerzy AZS AWF Kraków Maters

PS. Nam się podoba ten plakat z czerwonym bucikiem.   To wytrenowana noga jednej z naszych Masterek.  Ile „oczek”, w pończochach „poleciało” na tej łydce.

Warto z nami trenować dla takiej łydki.

facebook
child
instagramm